«Гранітний Ангел»

Виготовлення і встановлення пам'ятників з граніту у Львові

Львів

098-283-15-54

Липинського

097-424-05-01

Сихів

068-849-55-40

Рясне

097-002-52-21

Стрийська

098-978-70-80

Сопошин

097-572-54-55

Перемишляни

098-345-85-66

Жовква

098-336-73-45

Городоцька

098-344-93-01


Виготовлення пам'ятників у Львові: головні етапи

У майстерні «Гранітний ангел» ви можете замовити виготовлення та встановлення пам’ятників на будь-якому кладовищі Львова та Львівської області. Дотримання всіх норм виготовлення й монтажу – важливий момент, що відрізняє нашу майстерню, адже лише так клієнт може бути впевнений, що ритуальний монумент збережеться на довгі роки.

Вибір моделі з каталогу або за індивідуальним проектом

На ваш вибір великий каталог гранітних пам’ятників. Можете вибрати бюджетні обеліски – одинарні або двійні стандартні пам’ятники з граніту. Серед елітних монументів пропонуємо одинарні ексклюзивні пам’ятники з граніту, оригінальні подвійні надгробки. В окрему категорію каталогу виділено дитячі пам’ятники з граніту.

Ми допоможемо втілити у життя ваш індивідуальний проект особливої форми. Вибір певною мірою залежить від матеріальних можливостей, проте не варто витрачати й забагато коштів, і надто економити на пам’ятнику. Пропонуємо також ознайомитися з варіантами неординарних пам’ятників європейського зразка.

Укладення угоди на виготовлення пам'ятника

Обговорюємо та узгоджуємо терміни виконання пам’ятника, всі нюанси установки, укладаємо договір. Вам не потрібно буде потім ні з ким домовлятися на цвинтарі, шукати робітників сумнівної кваліфікації. Відразу обговоримо весь комплекс робіт і точну вартість, ніяких прихованих платежів, все по-чесному.

Вибір граніту, переваги гранітних пам’ятників

При замовленні пам’ятника в нашій майстерні ви можете бути впевнені в якості матеріалів, оскільки ми працюємо тільки з натуральним гранітом. На відміну від полімерних і бетонних, одинарні стандартні пам’ятники з граніту відрізняються найбільшою довговічністю, морозостійкістю, зберігають презентабельний вигляд багато десятиліть. Догляд за пам’ятником необтяжливий, адже немає потреби систематично щось підфарбовувати й ремонтувати.

Крім чорного габро, застосовуємо інші види гранітів: червоний, коричневий, сірий, синій, зелений з Дідковичівського, Капустянського, Лізниківського та інших родовищ. Наполегливо рекомендуємо використовувати тільки граніт, ніяких полімерів, пресованого бетону й штучних матеріалів, або каменю незрозумілого походження з Китаю чи Індії.

Виробництво пам’ятника, обробка деталей

Передаємо макет майстрам та починаємо виготовлення. Окремо обираємо граніт для виготовлення стел і гранітні заготовки для декоративних елементів. Дотримуємося максимальної обережності при переміщенні блоків, слябів, адже незначна тріщина у подальшому може призвести до передчасної руйнації пам’ятника. Готовий і відполірований надгробок складають, стикують всі деталі, ретельно перевіряють на наявність дефектів.

Гравіювання, фото

Далі виконується художнє оформлення: гравіювання портрета, нанесення прізвища та імені, дат життя. Портрети, виконані нашими майстрами, відрізняються високою чіткістю, стовідсотковою схожістю. Можливо виготовлення фото на склі, кераміці.

Додаткові елементи оформлення

Серед декоративних елементів: свічки, хрести, квіти, орнаменти, символи приналежності до певних конфесій або деталі, що характеризують професію та досягнення небіжчика. На двійні ексклюзивні пам’ятники з граніту можна замовити скульптури, унікальне оздоблення. Пропонуємо виготовити інші гранітні елементи: лавочки, столики, вази, поребрики, квітники, огородження.

Технологія встановлення: підготовка фундаменту та монтаж

Установку пам’ятників з граніту у Львові та області доцільно здійснювати через рік після осідання землі на могилі, орієнтовно з квітня по жовтень. В першу чергу, забирається пагорб, здійснюється трамбування землі. Робиться подушка під фундамент з піску й гравію. Викладаються два шари пескобетонної суміші, монтується каркас з арматурою та фіксується підставка під пам’ятник. На підставку кріпиться надгробний монумент за допомоги штирового з’єднання й поліуретану.

Залежно від замовлення, здійснюються додаткові роботи: засипка гранітної крихти, пристрій лавочки, столика, укладання тротуарної або гранітної плитки, облицювання гранітом, кріплення аксесуарів. Технологія по кожному конкретному замовленню розрізняється – від декількох годин до декількох днів. Після установки ви приймаєте роботу, підписуєте акт прийому і вносите оплату за договором.

Доставка пам’ятника

В межах Львова – безкоштовна, по Львівській області – за домовленістю.

Гарантія на гранітний пам’ятник

Гарантія на виготовлення та встановленння пам'ятника - 30 років.

Чому вигідно замовити виготовлення гранітного пам’ятника у нас

Маємо власне високотехнологічне виробництво, застосовуємо інноваційні методи обробки каменю. Приїдемо на будь-яке кладовище у Львові та Львіській області й виконаємо встановлення пам’ятника, подбаємо про необхідні матеріали – цемент, пісок, арматуру, швелери, герметики. Здійснюємо також оптовий продаж пам’ятників.